Czwartek
II Niedziela
Zwykła
19.01.2020r.
7:30 Za † n
18:00 1. W intencji czcicieli M.B. Fatimskiej i w intencji Róż Różańcowych.
2. Za † Eugeniusza Walczak w 1 rocz. śmierci.
Piątek
14.06.2019r.
Bł. Michała Kozala
18:00 1. Do Bożej Opatrzności i M.B. Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla całej rodziny w pewnej intencji.
2. Za † † syna Bogumiła Fajkis, dziadków, syna Alfonsa, Katarzynę i Franciszka Kudła oraz zmarłych z pokrewieństwa.
Sobota
15.06.2019r.
Bł. Jolanty.
18:00 1. Za † † Genowefę Harazin w 20 rocz. śmierci, męża Ryszarda, Gertrudę Harazin oraz zmarłych z rodzin Harazin i Stebel.
2. Za † † Alojzego Mrukwa na pamiątkę urodzin, brata Adolfa, rodziców: Teresę i Franciszka, Annę i Jana Cyrulik oraz zmarłych z rodzin Mrukwa, Mazur i Cyrulik.
Sprzątanie kościoła:
Poniedziałek 10.06. i sobota 15.06.2019r. godz. 9:00 ul. Robotnicza od nr 1 do nr 43
Niedziela
16.06.2019r.
Uroczystość Najświętszej Trójcy
7:30 Za † † Stefanię i Jana Rezner, Józefa Waleczek, zmarłych z rodzin Waleczek i Rezner, brata Eugeniusza Walczak oraz zmarłych z rodzin Walczak i Paździor.
10:30 Za † † Jana Przemyk na pamiątkę urodzin, siostrę Idę, rodziców: Alojzego i Teresę Maindok, syna Antoniego, zmarłych z pokrewieństwa z obu stron.
12:00 Za † † Jolantę Baron na pamiątkę urodzin, Annę i Franciszka Niemczyk oraz zmarłych z pokrewieństwa.
15:00 Nabożeństwo popołudniowe.
15:30 Za † † Monikę Żupa w 9 rocz. śmierci, dziadków: Konstantego i Martę Żupa, Gertrudę Gąska, chrzestną Teresę i dusze w czyśćcu cierpiące.
Poniedziałek
17.06.2019r.
św. Alberta Chmielowskiego
18:00 1. Za † † Wilhelma Szendera, jego rodziców, 2 braci, teściów, dziadków z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za † † Augustyna i Annę Kudła, wnuka Czesława, 2 zięciów, Jadwigę i Atanazego Paszek oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
Wtorek
18.06.2019r.
7:00 Za † † Leona i Krystynę Gąska - od Teresy Chrzanowskiej z Jastrzębia.
Środa
19.06.2019r.
Św. Romualda, opata
8:00 Podziękowanie Panu Bogu za otrzymane łaski z okazji zakończenia roku szkolno-katechetycznego.
18:00 1. Za † † Annę Wiench w 6 rocz. śmierci, męża Antoniego, syna Wincentego, rodziców, teściów, rodzeństwo, Franciszka, Rozalię, Sylwestra i Ewę Łakota, Annę Bochenek, Irenę i Józefa Bednarskich oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za † † Łucję i Karola Szyszka, synową Józefę i dusze w czyśćcu cierpiące.
Czwartek
20.06.2019r.
Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
7:00 Za † Teresę Mazur na pamiątkę urodzin.
9:00 1. Za parafian z procesją do 4 ołtarzy.
2. Za † ks. Franciszka Długosza w rocznicę śmierci.
12:00 Do Bożej Opatrzności i M.B. Fatimskiej w intencji Agnieszki i Pawła z okazji 10 rocznicy ślubu i do Aniołów Stróżów w intencji wnuków: Zuzanny, Alicji, Maji i Jana oraz za całą rodzinę.
Piątek
21.06.2019r.
Św. Alojzego Gonzagi.
18:00 1. Za † † Pawła i Emę Śleziona, synów: Józefa i Edwarda, Gerarda Błatoń, jego rodziców, Ryszarda Klepek, Bernarda Sedlaczek, Józefa Skorupka i zmarłych z pokrewieństwa.
2. Za † † Urszulę Karwowską, rodziców: Helenę i Emeryka Kaplita, teściów: Janinę i Wiktora Karwowskich oraz zmarłych z pokrewieństwa.
Sobota
22.06.2019r.
Św. Paulina z Noli
12:00 Ślub rzymski Bartosza Gaża z Aleksandrą Czylok.
13:00 Ślub rzymski Daniela Binkowskiego z Eweliną Pająk.
18:00 1. Za † † Gerarda Łakota, jego rodziców, Ludwika i Ludwinę Hrapeć, córki: Helenę i Cecylię, 3 synów, synową, zięciów, wnuków, zmarłych z pokrewieństwa i Annę Mikołajec.
2. Za † Magdalenę Mikołajczyk na pamiątkę urodzin.
Sprzątanie kościoła:
Poniedziałek 17.06. i sobota 22.06.2019r. godz. 9:00 ul. Robotnicza od nr 44 do końca.
XII Niedziela
Zwykła
23.06.2019r.
7:30 Za † † Helenę Sojka w rocz. śmierci, męża Feliksa, zięcia Franciszka, synów: Feliksa i Jana, córkę Alfredę, męża Jana, wnuczkę Beatę, zmarłych z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.
10:30 Do Bożej Opatrzności i św. Jakuba w pewnej intencji.
12:00 Za † Bertholda Kolarczyk na pamiątkę urodzin - od wnuka Adama z rodziną i córki Bernadety.
15:00 Nabożeństwo popołudniowe.
15:30 Do Bożej Opatrzności i Aniołów Stróżów w intencji rocznych dzieci: Barbary Klepek, Tymoteusza Żemła, Miłosza Wiera, Remigiusza Puczek i Maurycego Paszenda.
Udzielenie sakramentu chrztu św.