STRONA DOMOWA DUSZPASTERSTWO HISTORIA PARAFII KONTAKT
Strona domowa Intencje mszalne Historia Parafii Aktualności Duszpasterstwo Rada Parafialna Biblioteka parafialna Izba Pamięci Relikwie w parafii Kontakt

Grupy parafialne

Diakonia Lit. i Organiści Gr. Modlitewna św. O. Pio Grupa Misyjna III Zakon Św. Franciszka Róże Różańcowe Zespół charytatywny Ministranci Dzieci Maryi Schola dziecięca Szafarze Oaza Bliższe przyg. do małżeństwa

Czwartek 13.06.2019r. Święto. Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana Dzień Fatimski

17:30 Różaniec fatimski

18:00 1. W intencji czcicieli M.B. Fatimskiej i w intencji Róż Różańcowych.

2. Za † Eugeniusza Walczak w 1 rocz. śmierci.

Piątek 14.06.2019r. Bł. Michała Kozala

18:00 1. Do Bożej Opatrzności i M.B. Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla całej rodziny w pewnej intencji.

2. Za † † syna Bogumiła Fajkis, dziadków, syna Alfonsa, Katarzynę i Franciszka Kudła oraz zmarłych z pokrewieństwa.

Sobota 15.06.2019r. Bł. Jolanty.

18:00 1. Za † † Genowefę Harazin w 20 rocz. śmierci, męża Ryszarda, Gertrudę Harazin oraz zmarłych z rodzin Harazin i Stebel.

2. Za † † Alojzego Mrukwa na pamiątkę urodzin, brata Adolfa, rodziców: Teresę i Franciszka, Annę i Jana Cyrulik oraz zmarłych z rodzin Mrukwa, Mazur i Cyrulik.

Sprzątanie kościoła: Poniedziałek 10.06. i sobota 15.06.2019r. godz. 9:00 ul. Robotnicza od nr 1 do nr 43


Niedziela 16.06.2019r. Uroczystość Najświętszej Trójcy

7:30 Za † † Stefanię i Jana Rezner, Józefa Waleczek, zmarłych z rodzin Waleczek i Rezner, brata Eugeniusza Walczak oraz zmarłych z rodzin Walczak i Paździor.

10:30 Za † † Jana Przemyk na pamiątkę urodzin, siostrę Idę, rodziców: Alojzego i Teresę Maindok, syna Antoniego, zmarłych z pokrewieństwa z obu stron.

12:00 Za † † Jolantę Baron na pamiątkę urodzin, Annę i Franciszka Niemczyk oraz zmarłych z pokrewieństwa.

15:00 Nabożeństwo popołudniowe.

15:30 Za † † Monikę Żupa w 9 rocz. śmierci, dziadków: Konstantego i Martę Żupa, Gertrudę Gąska, chrzestną Teresę i dusze w czyśćcu cierpiące.

Poniedziałek 17.06.2019r. św. Alberta Chmielowskiego

18:00 1. Za † † Wilhelma Szendera, jego rodziców, 2 braci, teściów, dziadków z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

2. Za † † Augustyna i Annę Kudła, wnuka Czesława, 2 zięciów, Jadwigę i Atanazego Paszek oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Wtorek 18.06.2019r.

7:00 Za † † Leona i Krystynę Gąska - od Teresy Chrzanowskiej z Jastrzębia.

Środa 19.06.2019r. Św. Romualda, opata

8:00 Podziękowanie Panu Bogu za otrzymane łaski z okazji zakończenia roku szkolno-katechetycznego.

18:00 1. Za † † Annę Wiench w 6 rocz. śmierci, męża Antoniego, syna Wincentego, rodziców, teściów, rodzeństwo, Franciszka, Rozalię, Sylwestra i Ewę Łakota, Annę Bochenek, Irenę i Józefa Bednarskich oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

2. Za † † Łucję i Karola Szyszka, synową Józefę i dusze w czyśćcu cierpiące.

Czwartek 20.06.2019r. Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

7:00 Za † Teresę Mazur na pamiątkę urodzin.

9:00 1. Za parafian z procesją do 4 ołtarzy.

2. Za † ks. Franciszka Długosza w rocznicę śmierci.

12:00 Do Bożej Opatrzności i M.B. Fatimskiej w intencji Agnieszki i Pawła z okazji 10 rocznicy ślubu i do Aniołów Stróżów w intencji wnuków: Zuzanny, Alicji, Maji i Jana oraz za całą rodzinę.

Piątek 21.06.2019r. Św. Alojzego Gonzagi.

18:00 1. Za † † Pawła i Emę Śleziona, synów: Józefa i Edwarda, Gerarda Błatoń, jego rodziców, Ryszarda Klepek, Bernarda Sedlaczek, Józefa Skorupka i zmarłych z pokrewieństwa.

2. Za † † Urszulę Karwowską, rodziców: Helenę i Emeryka Kaplita, teściów: Janinę i Wiktora Karwowskich oraz zmarłych z pokrewieństwa.

Sobota 22.06.2019r. Św. Paulina z Noli

12:00 Ślub rzymski Bartosza Gaża z Aleksandrą Czylok.

13:00 Ślub rzymski Daniela Binkowskiego z Eweliną Pająk.

18:00 1. Za † † Gerarda Łakota, jego rodziców, Ludwika i Ludwinę Hrapeć, córki: Helenę i Cecylię, 3 synów, synową, zięciów, wnuków, zmarłych z pokrewieństwa i Annę Mikołajec.

2. Za † Magdalenę Mikołajczyk na pamiątkę urodzin.

Sprzątanie kościoła: Poniedziałek 17.06. i sobota 22.06.2019r. godz. 9:00 ul. Robotnicza od nr 44 do końca.


XII Niedziela Zwykła 23.06.2019r.

7:30 Za † † Helenę Sojka w rocz. śmierci, męża Feliksa, zięcia Franciszka, synów: Feliksa i Jana, córkę Alfredę, męża Jana, wnuczkę Beatę, zmarłych z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 Do Bożej Opatrzności i św. Jakuba w pewnej intencji.

12:00 Za † Bertholda Kolarczyk na pamiątkę urodzin - od wnuka Adama z rodziną i córki Bernadety.

15:00 Nabożeństwo popołudniowe.

15:30 Do Bożej Opatrzności i Aniołów Stróżów w intencji rocznych dzieci: Barbary Klepek, Tymoteusza Żemła, Miłosza Wiera, Remigiusza Puczek i Maurycego Paszenda.

Udzielenie sakramentu chrztu św.

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie."

Operacja mająca na celu: "Zachowanie dziedzictwa kulturowego poprzez remont wieży zabytkowego Kościoła położonego w Studzionce" współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 313,322,323 "Odnowa i rozwój wsi" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013


Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny,
ul. Jedności 14, 43-245 Studzionka, tel.: 032/ 212 33 56